Forum www.narutoogame.fora.pl Strona Główna

Broń

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.narutoogame.fora.pl Strona Główna -> Sklep
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pattu$
AdminDołączył: 08 Lis 2008
Posty: 67
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Iwa Gakure

PostWysłany: Nie 14:03, 09 Lis 2008    Temat postu: Broń

Można tutaj kupić:

Kunai (Nóż) 30 yen szt.
Opis: Podstawowy sprzęt każdego ninja (od Gennina do Jounina). Znajduje zastosowanie we wszystkim (atak, obrona, rzucanie). Trzymany jest w odpowiedniej pochwie umiejscowionej na nodze.

Podwójny kunai 60 yen szt.
Opis: Jest to broń podobna do zwykłego kunia. Różni się tym, że nie ma otworu na jednym końcu lecz ma dwa ostrza. Prawdziwa wersja jest wygodniejsza do uzycia lecz jest słabsza.

Kunai Yondaime 70 yen szt.
Opis: Posługiwał się nim Czwarty Hokage. Prawie niczym sie nie różni od prawdziwej wersji. Jedną różnicą jest ostrze. Główne ostrze "zapada" sie do srodka a z niego wychodzą na boku dwa inne ostrza. Dzięki przylepionej nalepce, wiedział kto używa jego Kunai. Podarował Go Kakashiemu, z okazji zostania Jounninem.


Makibishi 60 yen szt.
Opis: Niewielkie i odpowiednio uformowane ostrza. Ta broń jest przede wszystkim używana w czasie ucieczki. Rzucane na ziemię w celu zatrzymania lub spowolnienia przeciwnika.


Senbon (Igły) 50 yen szt.
Opis: Broń na pozór bezużyteczna jednak w "dobrych rękach" bardzo groźna. Człowiek ma kilka punktów krytycznych w swoim ciele to ci którzy wykorzystują igły starają się w nie trafiać co owocuje natychmiastową śmiercią przeciwnika.


Shuriken (Mały) 40 yen szt.
Opis: Kolejna podstawa w wyposażeniu ninja. Często używana mała wersja shirukena jest wręcz parą dla Kunai (noża) i obie bronie są stosowane przeważnie razem. Noszony w dodatkowej kieszonce z tyłu lub w pochwie na nodze.


Shuriken (Normalny) 50 yen szt.
Opis: Klasyczny, normalny shiruken. Przez dość duże rozmiary nie jest zbyt często używany, ale mimo wszystko ma dużą skuteczność. Nosi się go po dwa, trzy na plecach dzięki specjalnym sznurkom.


Shuriken (Demoniczny wiatr) 200 yen szt.
Opis: Specjalny shiruken. Jest ulepszoną wersją klasyki. Jest składany i dużo bardziej poręczny, lecz trzeba mieć wprawę w jego użytkowaniu. Dodatkowo można go złożyć co pozwala na noszenie jego znacznych ilości.


Karasu (Kruk) 1000 yen szt.
Opis: Niecodzienna broń shinobi, kontrolowana "nitkami" utworzonymi z chakry. Minusem jest zajęcie jednej ręki przez co nie można wykonywać innych technik ninjutsu.


Kuraori (Czarna mrówka) 1200 yen szt.
Opis: Tak samo jak Karasu, ta marionetka również jest kontrolowana przy pomocy nici Chakry. W przeciwieństwie do swojej poprzedniczki, Kuraori może służyć również jako pojemnik. Działa on na prostej zasadzie. Wróg może być "pochłonięty" przez kukiełkę, z której ciężko jest się wydostać. Po długiej walce z przeciwnikiem przy pomocy Kuraori z łatwością można zakończyć całe przedstawienie. W ciele marionetki znajdują się otwory pasujące do kończyn Karasu. Szybka śmierć, uwięziona osoba nawet nie zdąży poczuć bólu. Dzięki temu Kankuro otrzymuje wspaniałe narzędzie, przy pomocy którego może zabić nie jednego przeciwnika.


Sanshouuo 1300 yen szt.
Wraz ze wzrostem umiejętności Kankuro pojawia się nowa marionetka. Tym razem nie jest ona noszona na plecach jak w przypadku dwóch pozostałych. Ta kukła jest pojawia się przy pomocy techniki przywołania. Sanshouuo jest marionetką o ogromnych rozmiarach. Z wyglądu przypomina wielką salamandrę.


Kastety 100 yen szt.
Opis: Kolejna "inna" broń ninja. Używana do walki wręcz, można dodatkowo wzmacniać zasięg chakrą skupianą na ostrzu. Przeciwnik po uderzeniu zostaje ranny lub oszołomiony.


Dzwoneczki 80 yen szt.
Opis: Jedna z wielu odmian "broni dźwiękowej". Dzwoneczki wraz z igłami są rzucane w przeciwnika, a następnie kontrolowne nitkami chakry. Drgania wywoływane przez dzwoneczki działają na bebenki i mózg co powoduje utratę równowagi przeciwnika.


Wybuchowa notka 30 yen szt.
Opis: Jest to kawałek papieru, na którym jest zapisana pieczęć. Jej siła jest ogromna. Działa na zasadzie bomby z opóźnionym zapłonem - najpierw zaczyna płonąć a potem wybucha z dużą siłą. Zazwyczaj używa się jej do ataku z zaskoczenia lub do pułapek. Łatwa do wykonania i bardzo użyteczna.


Kyodai Sensu (wachlarz) 2500 yen
Opis: Jest to broń Temari. Jego użycie powoduje bardzo silne huragany, które zadają ból i obrażenia. Służy on także do latania. Namalowane są na nim trzy koła. Wachlarz im szerzej jest otwarty, tym silniejszymi technikami dysponuje.

Gurda 2000 yen
Opis: Jest to tajemnicza bańka, którą na plecach nosi Gaara. Przedmiot ten jest wewnątrz cały wypełniony piaskiem przemieszanym z krwią zabitych ludzi, przez Gaare. Piasek automatycznie osłania właściciela przed fizycznymi atakami. W sytuacjach krytycznych służy jako awaryjna ochrona. Posiada rzemyk, dzięki któremu można ją nosić niczym plecak.


Nazwa: Rękawica dźwięku
Opis: Przed tą bronią nie można się obronić. Ta rękawica wzmacnia dźwięk, który jest generowany wewnątrz, do jego maximum, tak jak głośnik. Fale dźwiękowe uwolnione nie podążają za ruchem machnięcia ręki, tylko są kontrolowane za pomocą chakry. Jeżeli ta fala uderzy w ucho sprawia, że bębenek w uchu pęka, przez co przeciwnik traci zmysł równowagi przez jakiś czas.


Parasolka 1200 yen szt.
Opis: Parasolek używają shinobi z Wioski Ukrytego Deszczu. Traktuje się je przede wszystkim jako dodatek do technik (np. Water Needles no Jutsu w połączeniu z parasolkami daje dużo większy zasięg tej techniki). Parasolki używane sa też jako osłona przed bronią miotaną przeciwnika.


Flet 1000 yen
Opis: Instrument, który wytwarza dookoła przeciwnika genjutsu (iluzje), oraz który kontroluje 3 potwory. Wysyłając w ich stronę dźwięki z informacjami, co mają robić, gdzie uderzyć i jak się poruszać. Używa go Tayuya.


Zwój przywołania 100 yen szt.
Opis: Przekazywany z pokolenia na pokolenie przez shinobi. Zwój, dzięki któremu zawiera się przymierze ze zwierzętami. Po zawarciu takiego paktu można przywoływać takie stwory jak: psy, węże, żaby, małpy, ślimaki itp. Aby zawrzeć pakt, shinobi musi wypełnić swoją krwią formularz znajdujący się w środku zwoju.


Podręczne zwoje 40 yen szt.
Opis: Kolejny podstawowy element ekwipunku każdego ninja. Jest to coś w stylu notatnika. Może mieć najróżniejszą zawartość. Począwszy od jakichś drobnostek po jakieś najważniejsze informacje, które mogą być bardzo cenne dla jego właściciela.


Trzy pigułki 300 yen
Opis: Tajemnicze pigułki, które są wykorzystywane w klanie Akimichi. Preparat ten składa się z 3 kolorowych pigułek: zielonej, żółtej i czerwonej, które się zażywa według kolorów. Każda z pigułek daje użytkownikowi niesamowitą ilość chakry. Jednak dopiero po zażyciu ostatniej czerwonej shinobi staję się najpotężniejszym człowiekiem. Niestety w większości przypadkach zażycia tej ostatniej pigułki użytkownik ginie.


Woda bohaterów 2000 yen za litr
Opis: Pochodzi z ukrytej Wioski Wodospadu. Święta woda pobierana raz, na 100 lat z wielkiego drzewa. Wprawdzie zwiększa zasób chakry dziewięciokrotnie, ale też wyniszcza powoli człowieka (coś jak Crushed Seal). Wielu shinobich zginęło od niej. Dlatego też woda została schowana.


Pigułka ze skrzepniętą krwią 40 yen szt.
Opis: Pigułka, która zawiera skrzepniętą krew, bardzo przydatna podczas walki. Gdy shinobi jest zraniony i stracił dużo krwi dzięki tej pigułce można szybko uzupełnić brakujący poziom krwi. Często stosowana przez shinobi medyków.


Łańcuch 70 yen szt.
Opis: Skuteczna broń małego i dalekiego zasięgu. Długi, twardy, ciężki łańcuch służący jako broń ofensywna. Wyposażony dodatkowo w różnego rodzaju ostrza i sztylety przyczepiony jest np. do rękawicy. Ninja najpierw oplątuje łańcuchem ofiarę, a następnie zaciskając zadaje ogromne obrażenia, często zabija.


Kij 30 yen szt.
Opis: Są różne rodzaje. Bambusowe lub drewniane, długie (mające ponad dwa metry) lub krótsze (nie sięgające nawet metra). Kij ten świetnie sprawdza się w walce; może być używany nie tylko do bezpośredniego ataku, lecz także do obrony lub jako podpora przy wykonywania ciosów kończynami. Technika walki kijem (jojutsu) wbrew pozorom potrafi być bardzo niebezpieczna dla przeciwnika.


Haridoku 1400 yen
Opis: Broń używana jedynie przez Shizune. Jest to specjalne urządzenie umieszczone na ręce właściciela. Służy do wystrzeliwania zatrutych igieł w przeciwnika. Jest pięć wylotów, więc można wystrzelić pięć igieł naraz. Łatwa broń w obsłudze i bardzo skuteczna.


Pigułki żołnierzy 10 yen szt
Opis: W skład tych pigułek wchodzą proteiny, które działają na bodźce. Powoduje to bardzo szybki wzrost chakry. Pozwalają one walczyć bez wytchnienia przez trzy dni i noce. Idealne dla shinobich nastawionych głównie na walkę ofensywną (Kiba+Akamaru).


Miecz, Katana 500 yen
Opis: Typowo taijutsu'owa broń używana przez dość wąską grupę ninja. Miecz jak wiadomo może zranić, przeciąć wroga.


Sword of Kusanagi 5000 yen
Opis: Legendarny miecz który został wyciągnięty z gardła węża. Jedynym posiadaczem tego miecza jest Orochimaru.

Kubikiri Houcho 2400 yen
Opis: Przypomina tasak, jednak jest to ogromny miecz, który jest podstawową bronią Momochi Zabuzy. Miecz ten jest wielki i ciężki atak nim staje się nie do powstrzymania. Zabuza używa też tego miecza jako broni miotanej, łatwo przełamać nią blok przeciwnika.


Samehada (Sharkskin) 2700 yen
Opis: Ogromny miecz wykonany ze skóry rekina, którym umie i może władać jedynie Kisame. Jest wstanie przeciąć wszystko. Jego specjalna umiejętnością jest pochłanianie chakry przeciwnika. Wystarczy mały kontakt z przeciwnikiem i już jest on cały rozszarpany.


Sztylety GamaBunty 1000 yen szt.
Opis: Gamabunta nosi ze sobą dwa sztylety. Gigantyczne rozmiarem, mogą być wykorzystywane nie tylko przez niego, ale także obojętnie jakiego ninje, który jest wystarczająco silny aby je podnieść i manewrować ich wagą. Kiedy przychodzi żabie walczyć z innym potężnym summonem, wtedy też możemy widzieć go w akcji z takim sztyletem.


Kosa Hidana o trzech ostrzach 2500 yen
Opis: Nieodłączny element wyposażenia Hidana. Dzięki tej broni z łatwością może walczyć ze swoimi przeciwnikami na duże dystanse. Na pierwszy rzut oka przypomina zwykłą kosę, jednak potrafi się ona wydłużyć dzięki ukrytej linie. Można nią również rzucać.


Miecz Hayate 3000 yen
Opis: Ostrze Gekko Hayate, które stosował w swoich technik. Jest to bardzo wytrzymały oręż, który z łatwością może przecinać grube warstwy. Jest to jedna z nielicznych katan, jakie można w serii spotkać.


Wybuchające granaty dymne 70 yen szt.
Opis: Kiedy zawleczka jest wyciągnięta z tego granatu, w rezultacie jest duża eksplozja i wypuszczenie dymu. To umożliwia ninji wykonywanie ich ruchów w sekrecie, jak również odpowiedni moment do ewentualnej ucieczki.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Pattu$ dnia Nie 15:13, 09 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.narutoogame.fora.pl Strona Główna -> Sklep Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group, modified by MAR
Inheritance free theme by spleen & Programosy

Regulamin